Zachowaj balans pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.

Wszędzie jest Ci po drodze

Okoliczny układ drogowy pozwoli na komfortowe przemieszczanie się zarówno po samym Toruniu, jak i szybki wyjazd za miasto. Plusem jest fakt, że inwestycja nie znajduje się w ścisłym centrum, w którym szczególnie latem trudno o znalezienia miejsca parkingowego czy spokój wieczorową porą. Przekonaj się, że idealne mieszkania w świetnych lokalizacjach naprawdę istnieją!

Miejsce na wskroś wyjątkowe

Niełatwo znaleźć miejsce do życia, które stanowi idealny kompromis pomiędzy byciem w centrum wydarzeń, a możliwością odpoczynku zawsze wtedy, kiedy tego zechcesz. Inwestycja Apartamenty Staszica 9 zlokalizowana jest zaledwie kilometr od Starego Miasta w Toruniu i półtora kilometra od brzegu Wisły. W najbliższej okolicy znajdziesz natomiast wszystkie niezbędne punkty usługowe, sklepy, kawiarnie oraz restauracje.

Dwa kroki od centrum wydarzeń

Mieszkając w jednym z apartamentów przy ul. Staszica 9 na pewno docenisz fakt, iż większość toruńskich atrakcji dostępnych jest w promieniu zaledwie kilku kroków od inwestycji. W mgnieniu oka znajdziesz się na urokliwej starówce, dotrzesz na basen z aquaparkiem, a także udasz się na zakupy do jednego z pobliskich centrów handlowych.

Stąd również blisko do szkół oraz uczelni, a także kin, muzeów czy instytucji kulturalnych, jak chociażby do: Multikina, Teatru im. Wilama Horzycy czy Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki. Pomyśl, jak wiele możliwości otwiera się przed Tobą właśnie tutaj, już teraz!

Miejskie atrakcje na wyciągnięcie ręki. Spokój i relaks na co dzień.
Wybierz swoje własne mieszkanie Pokaż dostępne

Wszystko na wyciagniecie reki

Kliknij żeby powiększyć

Zarezerwuj
spotkanie prezentacyjne