banner
Wygodna przestrzeń dostosowana do Twoich potrzeb

Wybierz idealne mieszkanie dla siebie i swojej rodziny.

Prestiżowa inwestycja
w centrum Torunia

Kameralny apartamentowiec mieści zaledwie 59 przestronnych mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych z ogródkami na parterze i balkonami na pozostałych kondygnacjach. Sprawdzą się one zarówno jako miejsce do życia dla singli, par i rodzin z dzieckiem, ale również jako inwestycja przeznaczona na krótkoterminowy wynajem dla odwiedzających Toruń turystów.

Apartamenty Staszica 9 to nie tylko świetne miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny, ale również idealny sposób na bezpieczną lokatę kapitału z dużym i pewnym zyskiem. Projekt architektoniczny inwestycji został pieczołowicie zaplanowany – zadbaliśmy o wszystkie ważne elementy. Apartamentowiec został wykonany z materiałów najwyższej klasy, aby zapewnić mieszkańcom niebywały komfort oraz poczucie bezpieczeństwa na co dzień.

Projekt, który dopasowuje się
do Ciebie

W ramach inwestycji zaplanowano 7 kawalerek, 19 mieszkań dwupokojowych oraz 33 mieszkania trzypokojowe. W zależności od potrzeb można je dowolnie modyfikować lub łączyć. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano halę garażową na 54 samochody oraz 5 miejsc postojowych znajdujących się na zewnątrz budynku.

Zarezerwuj
spotkanie prezentacyjne