Zbuduj z nami szczęśliwą przyszłość
tombud-logo2

Zaufaj ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu.

Uznanie i prestiż

Nie tylko projektujemy, budujemy i sprzedajemy. Od lat cieszymy się uznaniem jako solidna i godna zaufania firma miastotwórcza. Dowodem na to są nagrody uzyskane w wielu prestiżowych konkursach oraz plebiscytach. Zrealizowana przez nas Villa Moderno zlokalizowana przy ul. Pułaskiego 1 w Toruniu została uznana za najlepszą inwestycję mieszkaniową roku 2019-2020 w konkursie, nad którym patronat objął Prezydent Miasta Torunia.

Dowiedz się więcej

Rodzinna firma, bezpieczna przystań

Inwestorem jest spółka celowa TOMBUD STASZICA sp. o.o. , której udziałowcem jest spółka TOMBUD sp. z o.o. sp. k. Przedsiębiorstwo Budowlane odpowiedzialna za prowadzenie inwestycji, sprzedaż oraz generalne wykonawstwo budowy. TOMBUD sp. z o.o. sp. k. P.B., jest rodzinną firmą, która działa na rynku budowlanym od 38 lat. Na swoim koncie mamy 83 zrealizowane inwestycje, sprzedaliśmy 192 mieszkania i domy. Jesteśmy w trakcie realizacji czterech kolejnych projektów. Wieloletnia obecność na rynku gwarantuje naszym klientom pewność oraz pełne bezpieczeństwo.


Miejsce, w którym zrealizujesz swoje marzenia i plany.
Wybierz swoje własne mieszkanie Pokaż dostępne

TRADYCJA

Korzystamy z wieloletniego doświadczenia i zdobytej wiedzy. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm budowlanych na terenie Torunia i okolic.

ROZWÓJ

Stawiamy na nieustanny rozwój. Śledzimy pojawiające się na rynku trendy, aby oferować naszym klientom inwestycje najwyższej jakości.

BEZPIECZEŃSTWO

Proponujemy wyłącznie sprawdzone, bezpieczne i profesjonalne rozwiązania. Nie uznajemy dróg na skróty. Z nami zawsze możesz czuć się bezpiecznie.

ZAUFANIE

Z naszej oferty skorzystały setki zadowolonych klientów, którzy od prawie czterech dekad piszą barwne historie swojego życia we własnych czterech ścianach.

Zarezerwuj
spotkanie prezentacyjne