Miejskie atrakcje na wyciągnięcie ręki. Spokój i relaks na co dzień.

Idealne miejsce
dla Twojej rodziny

Apartamenty Staszica 9

Wyobraź sobie, że mieszkasz w samym centrum jednego z najbardziej urokliwych miast w Polsce, a przy tym możesz korzystać z wszystkich zalet jakie oferuje nowoczesna inwestycja, zapewniająca komfort i możliwość pełnego relaksu po intensywnym dniu. To właśnie pod tym adresem pisać się może nowa historia Twojego życia!


Budynek, który wieńczy dzieło

Forma budynku nawiązuje do istniejących już w najbliższym sąsiedztwie inwestycji. Od strony ulicy Staszica budynek jest przełamany – z jednej strony nawiązuje kształtem do istniejącego bloku przy ulicy Staszica 7, z drugiej do budynku który powstanie na skrzyżowaniu ulic Staszica i Kościuszki. Stanowi tym samym domknięcie formy całej ulicy. Na elewacji umiejętnie podkreślono podziały poziome na linii balkonów, zastosowano eleganckie boniowania, a elementem charakterystycznym stały się ażurowe przesłony balkonowe nadające budynkowi oryginalności. Stylowe grafitowe okna dopełniają całości. Mieszkania dostępne na parterze wyróżniają się większą niż standardowa wysokością – 300 centymetrów.

Historia na wyciągnięcie ręki

Zachęcające odwiedzających z całego świata hasło „Gotyk na dotyk” nawiązuje do wyjątkowej historii oraz niesamowitej architektury Torunia. To niewątpliwie jedno z najpiękniejszych polskich miast, które co roku przyciąga rzesze turystów chcących poczuć wyjątkowy klimat Zespołu Staromiejskiego Torunia. To właśnie toruńska starówka ćwierć wieku temu wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO.

Inwestycja z klasą

Jeżeli szukasz mieszkania na wynajem, trafiłeś pod właściwy adres! Wygodną lokalizację Staszica 9 na pewno docenią turyści, którzy skorzystają z wynajmu Twojego mieszkania zakupionego w celach inwestycyjnych. Apartament typu studio lub mieszkanie z osobną sypialnią spełni oczekiwania wymagających gości ceniących sobie niezależność i komfort dobrze wyposażonego lokalu, który daje więcej możliwości niż pokój hotelowy.

Miejsce, w którym zrealizujesz swoje marzenia i plany.
Wybierz swoje własne mieszkanie Pokaż dostępne

Zarezerwuj
spotkanie prezentacyjne